نماد اعتماد الکترونیکی

نشان ملی ثبت رسانه دیجیتال

logo-samandehi

مجوز کشوری کسب و کار مجازی

مجوز کشوری کسب و کار مجازی

شاخه‌ها


پیگیری سفارشات شما

فروش ویژه

9 نوع چوب لباسی یا جالباسی عالی

تاریخ انتشار: 98/05/29
نمایش: 776
(0 رای)

چوب لباسی یا جالباسی یک وسیله بسیار مهم برای آویزان کردن کت ها در ورودی ساختمان هاست. با این هشت روش برای آویزان کردن کت ها با اشغال فضای کمی ورودی ساختمان خود را زیباتر کنید. دراین مقاله از سایت houzz به بررسی انواع مختبف جالباسی می پردازیم

 

1-چوب لباسی ایستاده:

 

چوب لباسی ایستاده مربوط به دهه 60 میلادی است و از شهر لس آنجلس شروع شد. این وسیله تا میزان زیادی مشکل آویزان کردن کت را در آن زمان برطرف کرده بود. بدلیل وجود راه پله در خانه ها، هیچ مکان مشخصی برای قرار دادن کت ها وجود ندارد. این مشکل را می توان با استفاده از چوب لباسی ایستاده برطرف کرد. همچنین این چوب لباسی به دلیلی زیبایی، جلوه خاصی به محیط می دهد.

اگر ورودی منزلتان از وسایل و اباس ها انباشته شده است، مطمئن باشید که سیستم نگهداری وسایل شما دارای مشکل است. پیشنهاد می شود که برای حل این مشکل چوب لباسی یا چند سبد اضافه کنید.

2-چوب لباسی دیواری ایستاده

این چوب لباسی تفاوت زیادی با چوب لباسی ایستاده ندارد. تفاوت آن با چوب لباسی ایستاده این است که ثابت است و دارای ظاهری باریک تر و جمع و جور است. همانطور که در عکس نیز مشاهده می شود، این چوب لباسی ها اکثرا به شکل یه نمی دایره ساخته می شوند تا در فضای راهرو فضای زیادی را اشغال نکنند.

3-چوب لباسی دیواری نرده ای

فضای دیوارها جایی هستند که ساکنین می توانند کت های شان را آویزان کنند بدون این که مقدار فضای زیادی اشغال کنند. این چوب لباسی نرده ای درست زیر راه پله ها نصب شده است و نمای جمع و جوری دارد با این حال با سبک سنتی این خانه به خوبی متناسب گردیده است. Kelsey Bosselait هماهنگ کننده ی بازاریابی از شرکت  Brewster Home Fashions می گوید:«به علاوه قلاب های این چوب لباسی یک تاکید دکوری در فضا اضافه می کنند و آن را به عنوان مکانی برای قرار دادن و آویزان کردن وسایل تعریف می کند». او همچنین می گوید که آن ها این امکان را فراهم می کنند تا کمد لباس(جا رختی) شما به جزئی از دکوراسیون تان مبدل گردد. اگر از طرفداران سرسخت مد هستید و هر فصل سال کت جدیدی می خرید، چوب لباسی نرده ای بهترین روش برای در معرض نمایش قرار دادن لباس های بیرونی تان است.

چوب لباسی های دیواری می توانند به راحتی بر وی دیوار نصب شوند بدون آنکه فضای زیادی را اشغال کنند. همانطور که در عکس نیز مشخص است، این چوب لباسی زیبا در زیر راهرو نصب شده است و علاوه بر جمع و جور بودن و آویز کردن لباس ها، نمای بسیار زیبایی به اطراف داده است. به این نکته توجه داشته باشید که چوب لباسی تنها نگهدارنده لیاس نیست، بلکه باید به صورتی خریداری و نصب شوند که به جلوه زیباتری به محل زندگی شما دهند. چوب لباسی نرده ای بهترین وسیله برای نمایش دادن لباس های شیک و مد روز است. شما دوستان می توانید جالباسی های دیواری را از سایت تمیز گستر اندیشان چه به صورت اینترنتی و چه به صورت تلفنی خرید نمائید.

4- چوب لباسی نرده ای در سطوح بعدی:


قفسه ای است که تعداد زیادی از قلاب ها را شامل می شود و ظرفیت فضا برای نگهداری و آویزان کردن کت را افزایش می دهد. هر چه فضا بیشتر باشد، شما بهتر می توانید وسایلتان را آویزان و ساماندهی کنید.

همانطور که در عکس مشاهده می شود، این قفسه دارای جاکفشی نیز می باشد، علاوه بر قرار دادن تعداد زیادی کت و لباس، شما می توانید کفش های خود را نیز ساماندهی کنید، همچنین به زیبایی و جلوه خانه خود بیفزائید.

5-قلاب های پراکنده

یک روش نگهداری و آویزان کردن لباس و کت ها استفاده از قلاب ها در ارتفاع های مختلف در طول راهروی ورودی است. بسته به نیاز و سن اعضای خانواده، تعداد و ارتفاع این قلاب ها مشخص می شود. این قلاب ها معمولا بصورت دایره ای هستند که در صورت عدم آویزان کردن کت، نمای خوبی به راهرو بدهند، اگر قفسه زیر این قلاب ها نصب شود، این قلاب ها باید در ارتفاع بالاتری نصب شوند ولی اگر به قفسه نیازی نباشد، این قلاب ها را می توان در ارتفاع پایین تری نصب کرد.

6-درخت سالنی

درخت سالنی فضایی ترکیبی از جالباسی و قفسه ها را شامل می شود. این جالباسی ها در سایزها و اشکال مختلف ساخته می شوند اما معمولا مشخصات یکسانی مانند چوب اصلاح شده دارند. این قفسه ها دارای فضایی برای آویز کردن لباس ها و همچنین قفسه هایی برای گنجاندن وسایل کوچک هستند. بطور مثال می توان از قفسه ها برای جاکفشی استفاده کرد

7-جالباسی کمد باز

عملکرد یک کمد باز مانند یک کمد است با این تفاوت که در و بدنه ندارد و از دو ستون و یک پایه تشکیل شده است. این باعث می شود که این کمد وزن کمی داشته باشد و براحتی جابجا شود، همچنین عدم وجود در و بدنه باعث کاهش قیمت این کمد در مقایسه با نمونه مشابه در و بدنه دار می شود.

8-کمدهای پنهان:

ممکن است همه نخواهند کت های خود را به نمایش بگذارند. اگر شما هم همینطور هستید، یک کمد کت مناسب سبک شماست. ساکنان این خانه پشت بی استفاده ی یک راه پله در اتاق پذیرایی را به یک کمد تغییر دادند. این کار به آن ها اجازه داد تا از این فضا استفاده کنند و در آن را ببندند تا تمام کت ها مخفی بمانند.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که نمی خواهید کت های شما نشان داده شود، یک کمد کت برای شما مناسب است. این کمدها دارای بدنه و در هستند و شما می توانید بعد از جانمایی کت در آنها درب آنها را ببندید، همچنین این کمدها دارای نقش و نگارهایی بر روی آنها هستند که جلوه ویژه ای به فضای محیط اطراف می دهد. اما این کمدها فضای بیشتری را می گیرند و قیمت بالایی دارند، همچنین نسبت به جالباسی های دیگر وزن زیادی دارند و معمولا آنها را جابجا نمی کنند.

9- چوب لباسی یا جالباسی کشویی

این کمدها در فضای بی کاربرد دیوار جاسازی می شوند و یک کمد مخفی هستند. تنها چیزی که بر روی دیوار مشاهده می شود تنها یک دستگیره است و می توان با کشیدن دستگیره به کمد و لباس ها دسترسی پیدا کرد.

 

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*