نماد اعتماد الکترونیکی

نشان ملی ثبت رسانه دیجیتال

logo-samandehi

مجوز کشوری کسب و کار مجازی

مجوز کشوری کسب و کار مجازی

شیر آب اتوماتیک

فروش ویژه

شیر آب اتوماتیک

شیر آب اتوماتیک

در روزگاری که منابع زمین محدود است باید راه ها و روش هایی را برای جلو گیری از هدر رفتن این منابع پیدا کنیم.یکی از منابع محدود زمین آب آشامیدنی است, برای صرفه جویی در مصرف آب روش های مختلفی وجود دارد مانند استفاده از شیر آب اتوماتیک که امروزه رواج بسیار زیادی در بین همگان داشته است. شیر اب چشمی انواع مختلفی نیز دارد که در این مقاله به آن اشاره می کنیم.در نظر داشته باشید به راحتی میتوانید خرید آنلاین شیر آب اتوماتیک را در سایت تمیز گستر اندیشان انجام دهید. خرید اینترنتی باعث صرفه جویی در زمان و هزینه های شما میشود و بهترین مدل مورد نظر خود را مانند یک شیر آب اتوماتیک با کیفیت میتوانید انتخاب و خریداری کنید. در سایت ما میتوانید لیست قیمت شیر اب اتوماتیک را به همراه مشخصات کامل این محصولات مشاهده کنید.

انواع شیر آب اتوماتیک

شیر آب اتوماتیک به صورتی کار میکند که با داشتن یک چشمی بر روی آن با نزدیک شدن دستان به آن شروع به باز کردن جریان آب میکند و زمانی که دست از آن فاصله میگیرد به صورت خود کار جریان آب قطع میشود.شیر آب اتوماتیک نیز مدل های مختلفی دارد. از جمله مدل های مختلف شیر آب اتوماتیک میتوان به شیر آب پدالی و چشمی نیز اشاره کرد. مدل دیگر شیر آب اتوماتیک به صورت اهرمی است که امروزه مورد استفاده قرار نمیگیرد.از جمله محبوب ترین مدل های شیر اب اتوماتیک میتوان به شیر اب چشمی اشاره کرد.در شیر های آب اتوماتیک که به صورت چشمی نیز کار میکنند باطری گذاشته میشوند تا بتوان آسان تر از آن استفاده کرد.

شیر آب اتوماتیک - طرز کار شیر آب چشمی - قیمت شیر چشمی راسان - قیمت شیر چشمی ارزان - چشمی سر شیر آب - قیمت شیرآلات چشمی قهرمان - نصب شیر چشمی - شیر چشمی kwc - قیمت شیر آب چشمی - تعمیر شیر چشمی - سنسور شیر آب - ساخت شیر آب اتوماتیک - شیر آب چشم الکترونیکی - نمایندگی شیرآلات بلندا - قیمت شیرآلات اتوماتیک بلندا - لیست قیمت شیرآلات بلندا

شیر آب اتوماتیک 3 محصول وجود دارد