نماد اعتماد الکترونیکی

نشان ملی ثبت رسانه دیجیتال

logo-samandehi

مجوز کشوری کسب و کار مجازی

مجوز کشوری کسب و کار مجازی

اسکرابر ( شوینده و مکنده )

فروش ویژه

اسکرابر ( شوینده و مکنده )

اسکرابر

امروزه برای شستشوی سریع و دقیق سطوح در مکان های عمومی از دستگاه اسکرابر استفاده می شود. در گذشته از روش های دیگری برای شستشو و نظافت سطوح استفاده می شد که بسیار سخت و زمانبر بود. برای آشنایی با دستگاه اسکرابر با این مقاله همراه شوید.

دستگاه اسکرابر

دستگاه اسکرابر برای شستشوی سطوحی مانند سرامیک، سنگ، پارکت، اپوکسی و بتن مسطح استفاده می شود. این دستگاه می تواند یک سطح را بشوید و خشک نماید. این دستگاه دارای برس های مخصوصی است که آب و مواد شوینده را بر روی زمین پخش می کند و زمین را می شوید. همانگونه که گفته شد این دستگاه دارای انواع مختلفی است. در برخی از انواع این دستگاه علاوه بر کاربردهای ذکر شده می توان با این دستگاه پسماندهای ریز و درشت را جمع آوری نمایید. شما می توانید با توجه به مساحت و جنس سطوح و میزان آلودگی محیط نوعی از این دستگاه را خریداری نمایید. این دستگاه یک نوع دستگاه نظافت صنعتی محسوب می شود.

اسکرابر

انواع دستگاه اسکرابر

اسکرابرها در دو نوع دستی و سرنشین دار به بازار عرضه شده اند. اسکرابر دستی برای محیط های کوچک بسیار مناسب است و به راحتی قابل حمل می باشد و شخصی که با آن کار می کند می تواند به راحتی آن را بر روی پله ها و جاهای باریک نیز استفاده نماید. شما می توانید با صرف کمترین انرژی و زمان، سطح مورد نظر خود را تمیز نمایید. پهنای شستشوی  اسکرابرهای دستی بین 35 تا 66 سانتی متر و مخزن آب آن بین 10 تا 60 لیتر ظرفیت دارد.

بدنه اسکرابرهای دستی از جنس پلی اورتان است که آن را در برابر ضربه های خارجی محافظت می نماید. اسکرابر سرنشین دار دستگاهی است که مانند خودرو کاربر بر پشت آن می نشیند و دستگاه را هدایت می کند. پهنای شستشو در این نوع اسکرابر بیشتر از نوع دستی است و همچنین اندازه مخزن آب و اندازه دستگاه به مراتب از نوع دستی بیشتر و بزرگتر است. سرعت شستشو با این نوع دستگاه بسیار سریعتر است و برای نیروی محرکه اسکرابر سرنشین دار از باتری استفاده می شود.

اسکرابر ( شوینده و مکنده ) 2 محصول وجود دارد