نماد اعتماد الکترونیکی

نشان ملی ثبت رسانه دیجیتال

logo-samandehi

مجوز کشوری کسب و کار مجازی

مجوز کشوری کسب و کار مجازی

جارو برقی صنعتی

فروش ویژه

جارو برقی صنعتی

انواع جاروبرقی صنعتی

در این مقاله قصد داریم از جاروبرقی صنعتی و ویژگی ها و کاربردهایی که این وسیله در صنعت دارد صحبت کنیم. آیا تا به حال به نظافت و جارو کردن مکان های بزرگ مانند آمفی تئاترها و یا حسینیه ها فکر کرده اید؟! از آنجایی که در فضاهای اداری و کاری رعایت موارد بهداشتی و نظافت امری مهم و ضروری است به همین دلیل می توان از جاروبرقی صنعتی اس...

انواع جاروبرقی صنعتی

در این مقاله قصد داریم از جاروبرقی صنعتی و ویژگی ها و کاربردهایی که این وسیله در صنعت دارد صحبت کنیم. آیا تا به حال به نظافت و جارو کردن مکان های بزرگ مانند آمفی تئاترها و یا حسینیه ها فکر کرده اید؟! از آنجایی که در فضاهای اداری و کاری رعایت موارد بهداشتی و نظافت امری مهم و ضروری است به همین دلیل می توان از جاروبرقی صنعتی استفاده کرد. این کار با جاروبرقی های کوچک و آن دسته از جاروبرقی هایی که در مصارف خانگی استفاده می شوند امکان پذیر نیست. در این موارد از جاروبرقی های بزرگتر و قوی تحت عنوان جاروبرقی صنعتی استفاده می شود.

همه چیز درباره جاروبرقی های صنعتی

جاروبرقی صنعتی وسیله ای است که از آن برای نظافت کردن محیط های بزرگ استفاده می شود. در درون این دستگاه که با نام مکنده نیز شناخته می شود، مخزنی وجود دارد که به دلیل قرار گیری یک عدد پمپ، در داخل این مخزن خلا نسبی شکل می گیرد. این خلا باعث می شود تا مواد به درون مخزن کشیده شود.

جاروبرقی صنعتی

مزایای جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی ویژگی ها و کاربردهای مختلفی در امور نظافتی دارد؛ که از این ویژگی ها می توان به موارد جمع آوری انواع آلودگی های سخت و توده ای، انتقال مواد، نظافت و غبارگیری اشاره کرد. در کنار این دسته از کاربردها استفاده کردن از این نوع جاروبرقی برای محیط های بزرگ مزایایی نیز دارد. صرفه جویی در وقت به هنگام نظافت کردن و جارو کشیدن، انجام دادن امور نظافتی با بهترین کارایی و کیفیت ممکن و همچنین مقرون به صرفه بودن این محصول از مزایای آن به شمار می رود.

اجزای تشکیل دهنده جاروبرقی صنعتی 

هر جاروبرقی از چند اجزای مهم و پر اهمیت تشکیل شده است به گونه ای که کارکرد صحیح دستگاه به کارکرد این اجزا در کنار یکدیگر بستگی دارد. از جمله قسمت های مهم و اصلی شکل دهنده به جاروبرقی صنعتی می توان موارد زیر را نام برد:

  • موتور جاروبرقی که جزء اصلی آن است
  • پمپ
  • فیلتر هوا
  • جنس بدنه
  • تجهیزات جانبی

در عرصه جاروبرقی های صنعتی انواع زیاد و گوناگونی از این نوع جاروبرقی ها وجود دارد که شما باید بسته به نیاز خود و با توجه به عواملی چون محیط استفاده اقدام به خرید کنید. انواع زیادی از جاروبرقی صنعتی وجود دارد که بسته به نوع کاربرد در حرفه های فراوان و متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد.

جاروبرقی های صنعتی خود در انواع مختلفی وجود دارد. این جاروبرقی ها به دو دسته صنعتی و نیمه صنعتی تقسیم می شوند و در انواع مختلفی چون دستگاه مکنده، جاروبرقی آب و خاک، جاروبرقی اتوماتیک آب و خاک، وکیوم کلینر، توربین دائم عرضه می شوند.

بیشتر

جارو برقی صنعتی 15 محصول وجود دارد