نماد اعتماد الکترونیکی

نشان ملی ثبت رسانه دیجیتال

logo-samandehi

مجوز کشوری کسب و کار مجازی

مجوز کشوری کسب و کار مجازی

دستگاه واکس زن کفش


پیگیری سفارشات شما

فروش ویژه

دستگاه واکس کفش تمیز گستر

واکس زن برقی تمام اتوماتیک 

  • رنگ مشکی
  • رنگ طلایی

56,000,000 ریال

53,200,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

استفاده از دستگاه واکس کفش به منظور تکریم ارباب رجوع در مراکز عمومی بسیار ضروری به نظر می رسد . لذا دستگاه واکس تمام اتوماتیک مدل تمیز گستر :

دارای 2 عدد شیر برقی ( جهت خروجی مایع واکس انتخابی توسط فرد ) , 2 عدد مخزن ( برای قرار دادن واکس مایع مشکی یا واکس بی رنگ )

" از واکس مشکی برای کفش مشکی و از واکس بی رنگ برای کفش با رنگهای دیگر استفاده شود "

4 فرچه ( فرچه گردگیر ، فرچه واکس مشکی و بی رنگ ، فرچه پرداخت )

فرچه های واکس اتوماتیک

با بدنه فلزی و رنگ الکترو استاتیک , نیاز شما را برای داشتن کفشهایی تمیز مرتفع می سازد .از جمله محاسن آن این است که تمامی مراحل از گردگیری تا واکس زدن و پولیش و پرداخت کفش به طور اتوماتیک انجام می شود. در حالی که در بعضی از دستگاههای واکسر , برای ریختن مایع واکس برروی کفش باید زیر نازل خروجی کفش فشار آورده تا واکس برروی کفش بریزد . در این دستگاه , با زدن دکمه روشن و پس از گردگیری کفش توسط برس گردگیر , مایع واکس از مخزن مربوطه خارج و به طور اتوماتیک برس واکس به مایع آغشته می گردد . ترتیب استفاده از فرچه ها توسط چراغ های چشمک زنی که بالای فرچه ها تعبیه شده مشخص می شود.

دستگاه مجهز به برد  اتوماتیک پیشرفته دیجیتال جهت تنظیم میزان تزریق واکس روی فرچه ها می‌باشد این قابلیت جهت مدیریت میزان مصرف واکس کاربرد دارد .

۱-  ولوم بالا : برای تنظیم تعداد دفعات تزریق واکس می باشد.

۲- ولوم پایین (سمت راست) :  برای تنظیم میزان تزریق واکس روی فرچه مشکی برحسب سی سی (مقدار خروجی واکس در هر بار تزریق را مشخص می‌نماید)

۳- ولوم پایین (سمت چپ) :برای تنظیم میزان تزریق واکس روی فرچه بی رنگ بر حسب سی سی (مقدار خروجی واکس در هر بار  تزریق را مشخص می‌نماید)

تنظیم میزان تزریق واکس

همچنین این دستگاه دارای سیستم هوشمند کنترل توقف موتور می باشد که مانع سوختگی موتور می گردد. مدت زمان کارکرد دستگاه 35 ثانیه می باشد که در صورت تمایل به استفاده کمتر با زدن دکمه خاموش می توان از ادامه کار جلوگیری نمود. دستگاه قابلیت تنظیم میزان ریزش واکس و تعداد دفعات ریزش به برس مربوطه را دارد . دستگاه واکس کفش اتوماتیک مدل تمیز گستر به سفارش شرکت تمیز گستر اندیشان تولید و وارد بازار شده است . همچنین این دستگاه دارای میله تعادل برای ایستایی بهتر کاربر و دگمه جداگانه گردگیر برای زمانی است که فقط می خواهید کفش خود را گردگیری کنید .

دکمه های دستگاه واکس

مناسب برای همه مکان ها مانند : ادارات ، مساجد ، هتل ها ، دفاتر کار و حتی مجتمع های آپارتمانی می باشد .

مقالات مرتبط